Our range of products include pug cutting machine.
₹ 28800 / Piece Get Latest Price
| Power Source | Single Phase |
| Gas Supply | LPG |
| Track System | Without Track |
| Mounting Type | Portable |
| Machine Type | Semi Automatic |
| Brand | Suryasun |
| Max Cutting Thickness | 25 mm |
| Voltage | 220 V |
| Max Cutting Speed | 100 to 1000 mm/min |
Lalit Kumar (CEO)
D. H. Enterprises
Shop No. 3, Vrindavan Apartment, Vrindavan Garden, Vrindavan Garden, Sahibabad
Ghaziabad - 201005, Uttar Pradesh, India